Mistrovství ČR žactva v dálkovém plavání 2019, Slezský pohár Opava

Název

Popis

O víkendu jsme se zúčastnili dalšího kola Českého poháru v dálkovém plavání, kde jsme před tímto závodem byli na průběžném 5.místě v bodování oddílů. Tento závod byl zároveň Mistrovstvím ČR žactva na 3 a 5 km, který byl pro nepřízeň počasí předčasně ukončen a do výsledků byl započítán průběžný stav. Vítězkou na 3 km mladších žákyň se stala Soňa Zaviačičová a na 4.místě skončila Elen Pinterová. Na 5 km starších žákyň skončila Tereza Holíková na 7.místě. Starší plavci soutěžili na 10 km a 5 km vzdálenosti a vybojovali pro náš oddíl dostatek bodů, které by nás měli posunout na 4.místo v průběžném pořadí oddílů. Všem plavcům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho oddílu.